ساندویچ پانل نسوز نمونه ای از ساندویچ پانل ها هستند. ساختار ساندویچ پانل های نسوز به گونه ای است که در برابر آتش مقاومت بالایی دارند و اشتعال زا نیستند و تنها در تماس مستقیم با آتش آسیب می‌بینند. برای تولید ساندویچ پانل های نسوز از عایق پشم سنگ استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که در مواردی نیز از فوم پلی یورتان برای لایه عایق نیز استفاده می‌شود و اینگونه از پانل ها به عنوان ساندویچ پانل کندسوز محسوب می‌شوند.

ساندویچ پنل های نسوز درانواع دیواری و سقفی تولید می‌شوند و عملکرد آن ها به گونه ای است که تنها در دمای بالاتر از 1300 درجه سانتیگراد ورق های آن تغییر شکل می‌دهند.

ورق های این گونه از پانل ها متناسب با شرایط محیطی موردنظر از جنس آلومینیوم، گالوانیزه و یا آلوزینک می‌باشد و بسته به جابجایی حرارتی مورد نیاز فضا و بار فشاری یا کششی وارد بر ساندویچ پانل، ضخامت آن ها متفاوت خواهد بود.

 

 کاربرد ساندویچ پانل نسوز

·        پالایشگاه ها و صنایع نظامی

·        سردخانه ها

·        سالن های تولیدی، صنعتی و نیمه صنعتی

·        ساخت کانکس و کانتینر

·        و.

 

مزایای ساندویچ پانل نسوز

·        به هنگام وقوع حریق هیچگونه سمی آزاد نمی‌کنند.

·        عملکرد حرارتی بالایی دارند و موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شوند

·        سبک بودن

·        سهولت در نصب و اجرا

·        و.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این نوع از ساندویچ پانل ها و دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل نسوز به سایت ما مراجعه نمایید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 


اخبار جدید مربوط به پانل های پیش ساخته پانل ,ساندویچ ,·        ,نسوز ,گونه ,می‌شوند ,ساندویچ پانل ,پانل نسوز ,نسوز ·        ,بالایی دارند ,استفاده می‌شود منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

akhbar tecnolozhy9 گام به گام تا موفقیت دانلود فیلم 4 با لینک مستقیم wwe network نُت یاب (بانک نُت موسیقی) دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش فیزیک فارابی vps-poster یاران صنعت پرداز آمانج دانش شهر