ساندویچ پانل ها گونه ای از سازه های پیش ساخته هستند که در عرصه های مختلف به خصوص  ساخت و ساز کاربرد گسترده ای دارند. با افزایش جمعیت و نیاز به ساخت و سازپانل های ساندویچی به حدی مورد توجه قرار گرفتند که جایگزین مصالح سنتی شده اند.

یکی از دلایلی که موجب برتری ساندویچ پانل های پیش ساخته بر مصالح سنتی شده است حمل و نقل و نصب آسان آن ها در ارتفاعات و مناطق صعب العبور می‌باشد همچنین نصب و اجرای این دسته از مصالح ساختمانی با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

ساندویچ پانل ها براساس موارد مختلفی از جمله نوع مواد تشکیل دهنده و نوع کاربرد دارای انواع مختلفی هستند. لذا هر یک از انواع ساندویچ پنل ها دارای روش ها و شیوه ی نصب مخصوص به خود هستند.

باتوجه به موارد ذکر شده نصب پانل های ساندویچی نیز همانند سایر مصالح ساختمانی به نیروی متخصص با دانش و مهارت کافی در این زمینه نیاز دارد.

نصاب ساندویچ پانل

نصاب ساندویچ پانل همانطورکه از نامش مشخص است مسئولیت نصب و اجرای ساندویچ پانل را برعهده دارد. بکارگیری نصاب حرفه ای در این زمینه در عرصه نصب ساندویچ پنل امری حائز اهمیت به شمار می‌رود زیرا عدم بهره گیری از نصاب معتبر ساندویچ پانل موجب وارد شدن آسیب ها و صدمات جدی مال و جانی می‌گردد. استفاده از نصاب ساندویچ پنل موجب دستیابی به ساندویچ پانلی با کیفیت بالا و عملکرد مطلوب می‌گردد.

نصب ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل علاوه بر بهره گیری از نیروی متخصص در زمینه نصب ساندویچ پانل نیازمند رعایت نکات ویژه ای به هنگام نصب می‌باشد.رعایت این نکات برمیزان عملکرد مطلوب ساندویچ پانل تاثیر بسزایی دارد.

نکات قابل توجه در نصب ساندویچ پانل

·       اولین و مهم ترین نکته در نصب این سازه ها توجه به محل نصب ساندویچ پانل می‌باشد که می‌بایست به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

·       توجه به نوع ساندویچ پانل مصرفی و بکارگیری شیوه مخصوص به هر نوع پانل نیز اهمیت دارد.

·       در نصب ساندویچ پانل دیواری، توجه به نحوه قرارگیری و چیدمان پانل نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

·       زیرسازی پانل ها باید به درستی و به گونه ای انجام شود که به راحتی بر روی اسکلت فلزی و یا بتنی قرار بگیرند.

·       فاصله بین پانل ها و گام های ذوزنقه ای شکل آن ها به منظور درنظر گرفتن تکیه گاه مناسب پیچ ها نیز باید رعایت گردد.

·       استفاده از پیچ واشردار

·       نصب ساندویچ پانل سقفی بر روی پرلین مخصوص

·       درزبندی و آب بندی ساندویچ پانل ها نیز به منظور زیبایی آن ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

·       و.  

 


اخبار جدید مربوط به پانل های پیش ساخته پانل ,ساندویچ ,·       ,توجه ,نصاب ,مصالح ,ساندویچ پانل ,نصاب ساندویچ ,بهره گیری ,قرار گیرد ,گیرد ·       منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

دانلود فیلم ابوعلی دانلود طرح جابر وامابعدعنایتی رشته عکاسی سایت تخفیف وبلاگ فروشگاه اینترنتی اصل جنس کرد صدا ♛ دانلود آهنگ های کردی جدید Mp3 لینکدونی آپشن خودرو | گندم کار