انواع ساندویچ پانل دیواری و سقفی به دلیل ایمنی بالا و مزایای بسیار از جمله امکان نصب در شرایط مختلف آب و هوایی و سرعت اجرا مورد توجه قرار گرفته اند و جایگزین مصالح سنتی آجر و سیمان شده اند.

 

ایمنی ساندویچ پانل

·        در تولید انواع ساندویچ پانل ها از فوم های غیرقابل اشتعال استفاده می‌گردد که این امر پانل های ساندویچی را به محصولاتی کندسوز و ضد حریق تبدیل می‌کند. به عنوان مثال استفاده از فوم پلی یورتان به عنوان لایه عایق میانی در آن ها موجب افزایش ایمنی ساندویچ پانل ها می‌شود؛ زیرا فوم پلی یورتان ضمن عایق صوتی، حرارتی و برودتی بودن، مانع عبور گیاهان و رشد انواع قارچ و باکتری می‌شود و ویژگی بارز عایق پلی یورتان نسوز بودن آن می‌باشد که در صورت آتش سوزی، ساندویچ پانل پلی یورتان شعله ور نشده و موجب گسترش آتش نیز نمی‌شود.

 

·        یکی دیگر از موارد تاثیر گذار بر ایمنی پانل های ساندویچی سهولت در مونتاژ و دمونتاژ کردن آن ها می‌باشد.

 

 

·        همانطور که می دانید این محصولات از قابلیت شتسشو برخوردار هستند و این مزیت افزایش ایمنی ساندویچ پانل ها را موجب می‌شود به طوریکه می توان از آن ها در انواع اتاق تمیز یا کلین روم استفاده کرد.

 

·        ساندویچ پانل ها به دلیل وزن سبکی که دارند به هنگام وقوع زلزله خسارات مالی و جانی چندانی وارد نمی‌کنند به همین دلیل استفاده از آن ها در ساختمان های پیش ساخته در حال گسترش می‌باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع ساندویچ پانل و دریافت قیمت ساندویچ پانل ماموت به وبسایت رسمی ما مراجعه فرمایید.


اخبار جدید مربوط به پانل های پیش ساخته پانل ,ساندویچ ,ایمنی ,انواع ,یورتان ,استفاده ,ساندویچ پانل ,ایمنی ساندویچ ,انواع ساندویچ ,افزایش ایمنی ,افزایش ایمنی ساندویچ منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

تاریخ و آمار لیگ های فوتبال اروپا پدافند غیرعامل و رونق تولید موزیک داریوش شاد ترين صفر تا صد کنکور 99 میزنن چوب زیر ساقه خانواده موفق ایرانی سنندج درس رادیو اهواز نرم افزار