رمان : چه خوب چه بد

نویسنده : هستی آریان

ژانر : عاشقانه ، درام

تعداد صفحات : ۱۹۱

خلاصه رمان چه خوب چه بد :

رفتارهایی بی قانون ، بی حد و مرز… رفتارهایی گاه ترسناک و گاه عجیب و غریب که کسی دلیلشان را نمیداند… مردی که انگار با شک زاده شده است و دختری که عشق وادارش میکند به دوست داشتنِ دیوانگی های عشق دیوانه اش و کسی چه میداند این دیوانگی دو عاشق قصه را به کجا میبرد؟!

بخشی از صفحه اول رمان چه خوب چه بد :

به نام خدا برای هزارمین بار توی دلم استخاره کردم و اینبار دستمو روی دستگیره ی در گذاشتم ؛ سرماش تنمو لرزوند و بهم نهیب زد ، اگه تا نیم ساعت دیگه خونه نمیبودم مامان میخواست تا صبح بازخواستم کنه ، تا همینجاشو هم بیش از حد بیرون مونده بودم…

نفس عمیقی کشیدم ، رومو از در گرفتم و به مطب خالی از آدم پیش روم چشم دوختم ، حتی منشی هم رفته بود ، چقدر منتظر مونده بودم!

به ساعت مچی که کامران روز تولدم برام کادو گرفته بود نگاهی انداختم ، پس چرا هرچی نگاهش میکردم نمیفهمیدم که ساعت چنده؟!

شاید چون با دیدن ساعتش روی دستم یادش افتاده بودم و احساس گناه میکردم ، اما من که گناهی نداشتم…

اگه میفهمید من این وقت شب اینجام حتما خیلی عصبانی میشد ؛

حتی نمیخواستم به اون روی عصبانیش فکر کنم!

لبمو زیر دندونم کشیدم و سمت در برگشتم ، باید انجامش میدادم…

چشمامو روی ترس و استرسم بستم و تقه ای به در زدم‌‌‌…

بعد از چند ثانیه صدای تعجب زده ی آرمان توی گوشم پیچید و استرسمو بیشتر کرد…

آرمان_بله؟!

منبع:

ناول کافه

حبیب دانلود رمان ,ساعت منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سایتکت:سایبر+پروتکت=امنیت،حفظ و حراست اطلاعات آهنگ جدید دانلود آنلاین فایل های الکترونیکی دبیرستان غیردولتی سلام آقای شارژ مستر شارژ کفش نیم بوت ساق دار کتونی کلاسیک اسپرت زنانه دخترانه مردانه 1399 مازیار شهرکی